O nás

Jsme malý spolek žen, matek, babiček a dcer se společným záměrem - vytvořit pro Vás a pro nás bezpečné místo v přírodě, kde nám bude dobře, kde si budeme společně hrát, tančit a zpívat, sdílet, smát se a zažívat sebe a druhé jinak. Místo, kde budeme společně tvořit, ale také odpočívat v duchu principu kontinua.

Malý tvůrčí tým, který najde krásné místo v přírodě a zorganizuje pobyt pro rodiny i jednotlivce se zajímavými lektory alternativním přístupem k životu a výchově dětí. Jako např. Koncept kontinua.

Náš spolek v současnosti tvoří Arnie, která je lektorkou programů pro rodiče s dětmi, dále Ena a Rézi, které se starají především o organizační záležitosti, ale také se podílejí na realizaci programu.

MAMMAKEMP je týdenní letní tábor s programem pro miminka, děti, muže i ženy. Vždy na krásném místě, přátelském pro rodiny s dětmi, ale i jednotlivce.

Naší vizí je oáza uprostřed našich uspěchaných životů, zastavení se a naladění se na to jemné v nás, kde se můžeme uvolnit, vyladit a naladit na vyšší úrovně našich životů.

Těšíme se na setkání s Vámi

Historie Mammakempu

Vypráví Arnoštka...

Mammakemp založili v roce 2011 Arnoštka Berousková a Daniela Kastlová.

V roce 2013 se 1. ročník konal u moře v Chorvatsku. Byla to nádhera, jeli s námi celé naše rodiny, přátelé a psy, ale bylo to daleko a realizace byla hrozně náročná. A naším záměrem byla letní radost a pohoda, ne stres! Proto jsme v roce 2014 spíše couvaly před náročností projektu Mammakempů u moře.

Toto léto jsem byla pozvána na hudebně-ekologický rodinný festival Zázračná planeta Země do soukromé Botanické zahrady v Bečově nad Teplou. To místo mi učarovalo! A když jsem poznala blíže majitele a personál Zahrady, jak vlídně, se zájmem a pochopením pečují o rostlinky a stromy v prvorepublikové 9 hektarové zahradě v kopci nad Bečovem a stejně tak o návštěvníky Zahrady a členy své rodiny, svitlo mi :-) Majitel, Ing. Jiří Šindelář, byl moc rád a hned jsme se domluvili.

V roce 2015, 2016, 2017 a 2018 jsme realizovali Mammakemp v bečovské Botanické zahradě v sestavě lektorů - Arnoštka Berousková, Antonie a Papis Nyass, Michaela Plchová. Produkce a organizace Daniela Kastlová, Evženie Krise - produkce. A tábor každým létem nabýval na objemu a Zahrada vylepšovala zázemí

TERRAkemp a ŠAMAkemp připravujeme s novým, osvěženým týmem zajímavých lektorek, zahradní školkou a čerstvým elánem.

Nové partnerky ve spolku Na houpacím koni a v tvůrčím týmu MamaŠama*Kempu - ředitelka spolku Tereza Rézi Fialová a produkční Ena Šperková (produkce argentinské šamanky Alicie Hamm), osvědčené kolegyně z jiných projektů, se pustily do práce tvůrčí i mravenčí. Všichni se moc těšíme na naše indiánské léto v oáze kouzelné Zahrady. Věřím, že se opět sejdeme v Kruhu s Matkou Zemí a společně se dostaneme hlouběji k sobě, do vyšších úrovní naší lidské Existence, how…

Mgr. Arnoštka Berousková, spoluzakladatelka a vizionářka přirozeně uvolňujících a léčivých Kempů, letní oázy pro rodiny z města. www.arnostkaberouskova.cz

Mgr. Arnoštka Berousková

Zakladatelka a vizionářka mammakempu a šamakempu.

Tvořivá průvodkyně, šamanka a terapeutka dětí i dospělých v pražských rodinných centrech. Léčivé kruhy a písně pro rodiče a děti. Osobní konzultace numerologie, reiki a léčení nejstarších zranění reflexní metamorfikou .

Máma čtyř dětí a babička.

www.arnostkaberouskova.cz

Mgr. Luhawa Goldin

Zpěvačka vokálního kvarteta Yellow Sisters.

Hlasové dílny, tanec a focusing. Focusing je metoda která pracuje s tělesnými pocity, co cítíme, jsme sami se sebou v kontaktu a to nám umožňuje být sami sebou.

Matka tří synů.

www.luhawa-art7.webnode.cz

Vendy Tichotová

Všeumělkyně a průvodkyně v lesní školce, divoženka.

Joga, improvizace – autentický pohyb s tělem, tanec, Tanec s ohněm, Bodyart – malování na tělo.

Mgr. Veronika Gelnarová

Lektorka Montessori školky, muzikoterapie s kouzelnými nástroji, Lali joga, lezení Ferrata

Sestry

Maria Tůmová

Absolventka waldorfských škol - Zahradní školka, hlídání dětí. Studentka pedagogické EA, maminka na mateřské, profesionální chůva, praxe s dětmi vyžadujícími zvláštní péči. Poradenství ženám při dlouhodobém odsávání mléka.

...a

Ernestýna Štěrbová

Absolventka waldorfských škol - Zahradní školka, hlídání dětí.

Viktor Pavlíček

Bubeník, milovník přírody, dřeva, doprovod v Okamžiku.

MgA.Katarína Zatovičová

Aromamasáže dětí, ranní harmonizační cvičení, tanec, lektorka acentrum.eu.

Halka Kohoutková Bardová

Máma, terapeutka.

Systematické konstelace, svobodný tanec, ženské kruhy, posvátné rituály www.zrcadleni-halka.cz.

Josef Rishi Šindelář

Šaman Potní chýše, obřad posvátné dýmky, žák indiánského učitele a léčitele kmene Černonožců z Kanady. cestabizona.webnode.cz

Otec tří dětí.

Ena Šperková

Produkční mammakempu, šamakempu a dalších zajímavých seminářů - šamanských, ženských a Intuitivní pedagogiky. Umělkyně pohybu, tanec, zpěv, masáže, aromaterapie, rituály.

Máma tří dětí.

Tereza Rézi Fialová

Stará se o organizaci Mammakempu a Šamakempu. Vyrábí barefootové boty.

Máma dvou dětí a babička tří vnoučat.